Kamenná predajňa

Máme pre Vás pripravenú predajňu na Jeruzalemskej 18 v Trnave, kde Vás radi privítame. V našej predajni sme pre Vás pripravili Barefoot obuv značiek BeLenka pre dospelých a Froddo prewalkers pre prvochodcov. Nosiče od výrobcov BeLenka, NoMa, Moyo, Donkey, Sestrice, Zoje, Zumbucca. Šatky značiek Minu, Belenka, Zumbucca.

Požičovňa s nosiacimi pomôckami

Ponúkame pomoc s výberom ergonomickej pomôcky na nosenie detí. Zorientovanie sa v ponuke značiek a druhov pomôcok. Z ponuky našej požičovni si zvolenú pomôcku dôkladne skúšate v domácich podmienkach ešte pred samotnou finálnou kúpou zvolenej pomôcky.

Poradenstvo v oblasti nosenia detí

Naučíme Vás ako správne umiestniť dieťatko v pomôcke na nosenie detí, či už v šatke alebo nosiči. Natrénujeme základnú manipuláciu s dieťatkom a pomôckou. Vysvetlíme si ako dosiahnuť základnú ergonomickú polohu dieťatka v pomôcke vzhľadom na vek. Vysvetlíme základné druhy nosiacich pomôcok. V prípade potreby si vysvetlíme možnosti dojčenia v pomôcke.

Drobné opravy, výroba strapcov, wellness pomôcok

Pomôcky na nosenie detí, či už šatka alebo nosič, sú dennými pomocníkmi. Dobre nám slúžia aj vďaka kvalitným materiálom, z ktorých sú vyrobené. Preto je na mieste dopriať im kvalitnú kontrolu, čistenie a prípadné opravy alebo aj vylepšenia. Šatke pristanú strapce, preto sa neváhajte informovať o ich výrobu práve na vašej šatke či ring slingu.

Nosiče / Šatky


Oblečenie na nosenie detí


Detské kukly


Kapsa na nosič/šatku


Recenzie zákazníkov