Požičovňa nosičov, šatiek, cyklovozíka a cyklonosiča

V tejto sekcii si môžete vybrať z našej ponuky nosič, šatku, cyklovozík alebo cyklonosič na zapožičanie z našej ponuky.

Postup pri rezervácií cyklovozíka a cyklonosiča je nasledovný:

  • Vyberte si z našej ponuky cyklovozík alebo cyklonosič, urobte objednávku a my Vás budeme spätne kontaktovať, či je cyklovozík resp. cyklonosič aktuálne voľný. Pričom si dohodneme dátum a čas prevzatia.
  • Osobný odber je možný v Šatkaňa, Jeruzalemská 18, Trnava počas otváracích hodín.
  • Pri prevzatí je nutné uhradiť zábezpeku v hotovosti a tiež vypísať formulár o zábezpeke.

Ak nám cyklovozík alebo cyklonosič odovzdáte v poriadku, zábezpeku Vám vrátime v hotovosti alebo Vám zašleme na účet, ktorý ste uviedli vo formulári.

Výpožičné sa uhradí osobne na predajni alebo prevodom po vystavení faktúry za požičovné po vrátení cyklovozíka alebo cyklonosiča a jeho prekontrolovaní.

V prípade znečistenia a poškodenia cyklovozíka alebo cyklonosiča bude zábezpeka ponížená o sumu, ktorá vynahradí Vami spôsobenú škodu.

Postup pri rezervácií nosiča, šatky a slúchadiel je nasledovný:

  • Vyberte si z našej ponuky nosičov, šatiek alebo slúchadiel, urobte objednávku a my Vás budeme spätne kontaktovať, či je nosič, šatka resp. slúchadla aktuálne voľné. Pričom si dohodneme spôsob prevzatia resp. doručenia.
  • Osobný odber je možný v Šatkaňa, Jeruzalemská 18, Trnava počas otváracích hodín.
  • Pri prevzatí je nutné uhradiť zábezpeku v hotovosti alebo kartou a tiež vypísať formulár o zábezpeke.
  • Ak si nosič, šatku alebo slúchadla chcete nechať zaslať prostredníctvom zásielkovne (výdajné miesto, z-box, na adresu), na základe Vašej požiadavky vystavíme zálohovú faktúru na zábezpeku a platbu zrealizujete bankovým prevodom (do poznámky poprosíme uviesť Vaše meno). Po pripísaní platby na náš účet, Vám vybraný produkt pošleme vybraným spôsobom. Výpožičná lehota, ktorú ste si určili sa začína počítať dňom, kedy si nosič, šatku alebo slúchadla prevezmete osobne. V prípade zasielania začína výpožičná lehota plynúť dňom podania zásielky.
  • Výpožičná lehota končí dňom, kedy nosič, šatku alebo slúchadla budete odovzdávať osobne alebo zasielať späť.

Zásielku nám vo vlastnom záujme posielajte späť DOPORUČENE, ak zvolíte inú formu odoslania. Odoslanie tovaru je na náklady odosielateľa.

Ak nám nosič, šatku alebo slúchadla odovzdáte v poriadku, zábezpeku Vám vrátime v hotovosti alebo Vám zašleme na účet, ktorý ste uviedli vo formulári.

Výpožičné sa uhradí osobne na predajni alebo prevodom po vystavení faktúry za požičovné po vrátení nosiča a jeho prekontrolovaní.

V prípade znečistenia a poškodenia nosiča, šatky alebo slúchadiel bude zábezpeka ponížená o sumu, ktorá vynahradí Vami spôsobenú škodu.

Dôležité upozornenie:

Zapožičané nosiče a šatky PROSÍM NEPERTE a NEŽEHLITE, mohli by sa poškodiť. Pri poškodení v žiadnom prípade NEOPRAVUJTE, ale spôsobenú vadu, či poškodenie nám nahláste ihneď.

Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky.


V prípade, že máte záujem aj poradenské služby pri vypožičaní nosiča resp. šatky, použite prosím náš rezervačný systém.