Moyo maxi classa delta paisley

Nosič je vhodný od približne pol roka dieťatka (od veľkosti 74) do približne 3 a pol až 4 rokov (do veľkosti 110).


Skladom

163,00 €
163,00 € / 1 ks

Pri kúpe nosiča cez e-shop - online nastavenie zdarma.

Možnosti platby

Informácie o produkte

Moyo Classa je rastúci ergonomický nosič, ktorého hlavným znakom sú klasické ( ruksakové ) bohato polstrované ramenné popruhy. Mierne zahnuté ramenné popruhy boli navrhnuté, aby dokonalo kopírovali ramená nosiaceho, a tým prispievali k väčšej pohodlnosti pri nosení a lepšiemu rozloženiu váhy dieťatka.
Premyslený systém uchytenia ramenných popruhov poskytuje oporu pre chrbátik bábätka, vďaka čomu zabezpečuje dokonalé ergonomické zaguľatenie chrbátika bez tlaku na chrbticu.

Regulácia výšky chrbtovej opierky je takisto navrhnutá tak, aby jednoduchým sťahovaním šnúrok opierka rástla s dieťatkom. Šírka chrbtovej opierky medzi nožičkami bábätka sa jednoducho intuitívne nastaví a prispôsobí veľkosti bábätka, vďaka regulácii umiestnenej na vnútornej strane bedrového pásu. 

Moyo nosiče sa vyznačujú špeciálne navrhnutým anatomickým bedrovým pásom, ktorý sa váhou dieťatka dokonale prispôsobí telu nosiaceho, a tým nespôsobuje diskomfort ani pri dlhšom nosení. Je pevný, ale flexibilný, ocenia ho aj čerstvé mamičky po pôrode, nakoľko bedrový pás je vyvinutý tak, aby neotláčal ani popôrodné bruško.  

Kontaktujte nás

Šatkaňa

Ulica Jeruzalemská 18, Trnava, 917 01

+421 903 491 878

satkana.tt@gmail.com

@satkana.tt