Moyo maxi cross horal

Nosič je vhodný od približne pol roka dieťatka (od veľkosti 74) do približne 3 a pol až 4 rokov (do veľkosti 110).


Skladom 

Skladom 

163,00 €
163,00 € / 1 ks

Pri kúpe nosiča cez e-shop - online nastavenie zdarma.

Možnosti platby

Informácie o produkte

Moyo Cross je rastúci ergonomický nosič, ktorého hlavným znakom sú prekrížené polstrované ramenné popruhy. Široké prekrížené popruhy dokonale kopírujú ramená a chrbát nosiaceho a svojou plochou pokrývajú značnú časť chrbta. Na celej tejto ploche veľmi dobre rozkladajú váhu dieťatka, ktorá pripadá na ramená. Výsledkom je maximálny komfort a veľmi príjemné aj niekoľko hodinové nosenie.

Regulácia výšky chrbtovej opierky je takisto navrhnutá tak, aby jednoduchým sťahovaním šnúrok opierka rástla s dieťatkom. Šírka chrbtovej opierky medzi nožičkami bábätka sa jednoducho intuitívne nastaví a prispôsobí veľkosti bábätka, vďaka regulácii umiestnenej na vnútornej strane bedrového pásu. 

Moyo nosiče sa vyznačujú špeciálne navrhnutým anatomickým bedrovým pásom, ktorý sa váhou dieťatka dokonale prispôsobí telu nosiaceho, a tým nespôsobuje diskomfort ani pri dlhšom nosení. Je pevný, ale flexibilný, ocenia ho aj čerstvé mamičky po pôrode, nakoľko bedrový pás je vyvinutý tak, aby neotláčal ani popôrodné bruško.  

Kontaktujte nás

Šatkaňa

Ulica Jeruzalemská 18, Trnava, 917 01

+421 903 491 878

satkana.tt@gmail.com

@satkana.tt