Sestrice carrier cinamon


Tento nosič s vami porastie, pokiaľ ho budete potrebovať. 

Jeho konštrukcia zabezpečí pohodlie a pomôže správnemu fyziologickému vývinu kĺbov a chrbtice deťom už od 3 mesiacov. A systém ramenných popruhov ShoulderComfort vás odbremení od váhy vášho dieťatka. Každý detail nosiča Sestrice Carrier je dôkladne premyslený a precízne dielensky vypracovaný.

Vieme, že najdôležitejšie sú zdravie a bezpečnosť vašich detí, preto sme nosič vyrobili len z certifikovaných materiálov a všetky jeho súčasti spĺňajú prísnu európsku normu pre nevystužené nosidlá.

Výšku aj šírku chrbtovej opierky nosiča viete prispôsobiť veľkosti vášho dieťatka. Plochu opierky viete zväčšovať, aby bola stále dostatočne veľká, aj keď dieťatko podrastie.

Sestrice Carrier vám vydrží tak dlho, ako budete potrebovať. Začať s ním môžete už vo veku 3 mesiacov vášho dieťatka. Ako bude drobec rásť, nosič mu môžete prispôsobovať vďaka variabilnej chrbtovej opierke. Bez problémov v ňom odnesiete aj rok a pol staré dieťatko. A vďaka veľkej variabilite bedrového pásu – od 62 cm do 127 cm – sadne nosič na každú postavu. 


Cenník požičovného:

Záloha za nosič je 50 eur.


Informovanie ohľadom dostupnosti: