Sestrice carrier plus


Tento nosič s vami porastie, pokiaľ ho budete potrebovať. Jeho konštrukcia zabezpečí pohodlie a pomôže správnemu fyziologickému vývinu kĺbov a chrbtice deťom.

Systém ramenných popruhov ShoulderComfort vás odbremení od váhy vášho dieťatka. Každý detail nosiča Sestrice Carrier Plus je dôkladne premyslený a precízne dielensky vypracovaný. Vieme, že najdôležitejšie sú zdravie a bezpečnosť vašich detí, preto sme nosič vyrobili len z certifikovaných materiálov a všetky jeho súčasti spĺňajú prísnu európsku normu pre nevystužené nosidlá.

Výšku aj šírku chrbtovej opierky nosiča viete prispôsobiť veľkosti vášho dieťatka. Plochu opierky viete zväčšovať, aby bola stále dostatočne veľká, aj keď dieťatko podrastie.

Ak hľadáte nosič pre dieťa vysoké 70 cm a viac (niektoré deti dosiahnu túto výšku už v 8. mesiaci), ktoré plánujete naďalej intenzívne nosiť, vyberte si Sestrice Carrier Plus. Tento väčší model ešte lepšie rozloží váhu vášho dieťatka. A vďaka variabilnej chrbtovej opierke bude rásť s dieťatkom do jeho 3 až 4 rokov. 


Cenník požičovného:

Záloha za nosič je 50 eur.


Informovanie ohľadom dostupnosti: