Zoje simple first one


Ergonomický detský nosič ZOJE simple first one pre všetkých milovníkov jednoduchých dizajnov v jednofarebnej sivej farbe. Vyrobený zo 100% bio bavlny. 

Vhodný od veľkosti 50/56 do veľkosti 86/92 

Ramenné popruhy sú ergonomické s magnetickou hrudnou sponou. Kapucničku je pevna a pod ňou je regulácia širky. Šnúrky na kapucničke zdobia 2 milé drevené gombíky v tvare psíka. Súčasťou nosiča je odopínateľná dvojvrstvová kapsička umiestnená na bedrovom páse a chrániče ramenných popruhov (slintáčiky).

Nosič je plne nastaviteľný podľa veľkosti dieťatka. Šírku nosiča nastavíte jednoducho stiahnutím šnúrky v dolnej časti nosiča, hneď nad bedrovým pásom. Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú pomocou sťahovačov stiahnete podľa potreby. Takto bude nosič rásť spolu s dieťatkom. V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádza šnúrka s patentkami, pomocou ktorej nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží.

Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia. Bedrový pás je príjemný, nikde Vás nebude tlačiť a zároveň je veľmi nosný. Zapína sa pomocou bezpečnostnej spony. Mäkký bedrový pás odporúčame vybrať, hlavne ked si kupujete nosič pre novorodeniatko. Na popôrodné bruško bude ideálny. 


Cenník požičovného:

Záloha za nosič je 50 eur.


Informovanie ohľadom dostupnosti: