Zoje simple next one


Ergonomický detský nosič ZOJE simple zo 100% bio bavlny . Šatkovina je utkaná podľa nárvhu výrobcu a je vysoko pevná, odolná voči oderu a prípadným žmolkom. Nosič má ergonomické ramenné popruhy s patentkami.

Vhodný od veľkosti 68/74 do veľkosti 98/104 

Dvojvrstvová kapucnička je rovná a je to variant pevne prišitej. Súčasťou nosiča je odopínateľná  kapsička na pár drobností ako je mobil, kľúče atď. a chrániče ramenných popruhov, takzvaných slintáčikov. Zapínajú sa pomocou patentiek. 

Nosič je plne nastaviteľný podľa veľkosti dieťatka. Šírku nosiča nastavíte jednoducho stiahnutím šnúrok v dolnej časti nosiča, hneď nad bedrovým pásom. Šnúrky stiahneme a zaviažeme na pevný uzol. Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú pomocou sťahovačov stiahnete podľa potreby. Takto bude nosič rásť spolu s dieťatkom.

Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia. Je príjemný, nikde Vás nebude tlačiť a zároveň je veľmi nosný. Zapína sa pomocou bezpečnostnej spony. Mäkký bedrový pás odporúčame vybrať, hlavne ked si kupujete nosič pre novorodeniatko. Na popôrodné bruško bude ideálny 


Cenník požičovného:

Záloha za nosič je 50 eur.


Informovanie ohľadom dostupnosti: